Návštěvní kniha
Jméno
Email
www
Text
 Jaké je telefonní číslo na hasiče? (napiš jen číslo)
 
 Strana 1/11 (1..20) Nalezeno 217
Štěpán Mikulka 8.08.2020 05:44
Zdravím Tě, Bobe, Tvá slov a jsou mi pohlazením:-). Moc díky! Ať se i Tobě v přírodě daří! Aktuálně už tento web nerozšiřuji, protože vytvářím zcela nový. Najdeš ho zde: www.czechwildlife.com
 
kroupa Bohumil (kroupa46[at]email.cz) 29.07.2020 08:53
Štěpáne zdravím. Čas od času se na tvé snímky a videa podívám a musím opět konstatovat, že mě vždy zaujmou, jelikož je příroda také mým koničkem. Je nádherná a okouzlující se všemi proměnami.Snímky i videa máš SUPER a obdivuji to, s jakým citem dokážeš ty zázraky přírody zachytit. Přeji ti do budoucna spoustu nevšedních zážitků v přírodě a vždy, jak se říká, být ve správný čas na správném místě a k tomu ještě dobré světlo a příznivý vítr. Ať se ti daří v osobním i profesním životě, Bob.
 
Jitka M. (navok5[at]seznam.cz) 2.09.2017 08:29
Ahoj Štěpáne, nádherné záběry zvířat.... Vtáhlo mě to do světa přirozenosti a svobody. V přírodě jede koloběh života stejně dál bez ohledu na člověka, který se svou rozpínavostí ve všech směrech stále snaží přírodu znásilnit k obrazu svému.....aspoň z těchto záběrů mám tenhle hřejivý pocit.Krásné díky za zprostředkování zážitků i nám ostatním. Jitka Myrdaczová (Bieglerová)
Štěpán Mikulka
Je to tak, jak píšeš. Kdyby to bylo jen na člověku, tak už tady dávno nejsme. Naštěstí stále ještě umí příroda naše omyly korigovat. Snad to vydrží ještě hodně dlouho.Děkuji za milý komentář!
 
Karolína (karolina.nedelkova[at]seznam.cz ) 26.04.2017 08:30
Ahojky Štěpáne, máš opravdu moc krásné fotky. Sice jsem je ještě nestihla prohlédnout všechny, protože jich je opravdu hodně a prohlížím fotky skoro každou volnou chvíli (hlavně na přednáškách ve škole). Máš můj ohromný obdiv. :)
Štěpán Mikulka
Moc děkuji. Jsem rád, že se ti fotografie líbí. Ve škole bych tě ale omezovat rozhodně nechtěl, Karolíno:-).
 
Břetislav Staněk (bretislav.stanek[at]seznam.cz) 29.03.2017 13:05
Dobrý den pane Mikulka, na e-mail uvedený v kontaktech se mi nedaří odeslat zprávu a proto volím tuto možnost. Na základě našeho rozhovoru na Strážní Hoře,kde jste monitoroval výskyt sov, se chcizeptat zda již máte k dispozici údaje o početnosti a druzích sov v této lokalitě na na Velkém Roudném ? Děkuji za odpověď a Váš čas. S pozdravem Staněk
 
Martin (martais.schwarz[at]gmail.com) 6.01.2017 20:48
Zdravím, nádherné videa i fotky. Chtěl jsem se zeptat, zda se mohou dále vypůjčit k nekomerčním účelům s odkazem na vaše stránky? Jedná se mi hlavně o videa. Ale i kdyby ne, tak je skvělé, že v dnešní době existuje člověk, který si takto užívá přírody. Díky
Štěpán Mikulka
Děkuji moc. Jsem rád, že se líbí! použití videí by asi chtělo lépe definovat. Pokud mi bude účel sedět, určitě se domluvíme, i když videa lze samozřejmě odkazovat.
 
Karel 27.08.2016 22:06
http://www.touristfoto.cz
Zírám! Ty fotografie jsou vskutku úchvatné, asi jsem našel svůj nový vzor! Opravdu klobou dolů, budu se těšit na další snímky a fantastická videa. Také bych chtěl dělat takto kvalitní fotky, ale moc dobře vím jak to je náročné na peníze a čas, a stále si nedovedu představit, že bych se tahal s velkou zrcadlovkou a těžkými objektivy... takže se budu snažit alespoň vytěžit maximum ze svého kompaktu :) Krásná práce.
Štěpán Mikulka
Děkuji moc. I když peníze jsou samozřejmě problém, považuji za nejdůležitější čas a znalosti. Prašule se dají půjčit, ale čas vám nikdo nedá. proto je třeba užívat si volné přírody, co to jde:-). Díky za návštěvu i koment. Brzy zase něco přidám. Na pořadu je letošní srnčí říje.
 
Martin 10.02.2015 08:14
uff...:o))
 
Štěpán 7.02.2015 14:15
Ne, nejsou. V pořádku:-)?
 
Martin 6.02.2015 11:54
Štěpáne, hlavně mi neříkej, že káňata jsou letošní, to bys mě....;o)
 
Štěpán 4.02.2015 22:08
Dobrý den, děkuji za návštěvu i pochvalu. Vím, že máte velmi pěkný vztah k přírodě, takže mě to právě od Vás těší. Přeji krásné přírodní zážitky a dobré světlo na všech Vašich toulkách přírodou!
 
kroupa Bohumil (kroupa46[at]mail.cz) 2.02.2015 23:05
Zdravím Štěpáne. Moc jsem toho zatím neprošel, protože jsem tady poprvé ale snímky máš opravdu zdařilé. A obdivuju tvoji trpělivost o zachycení ať ptáků, nebo zvěře. Já bych ji osobně neměl a nemám. Ale je jasné, že bez ní by nevznikly ty krásné snímky, které předkládáš k nahlédnutí. Přeju ti ještě hodně pěkných fotek, které obohatí tvůj web a z kterých máš jistě radost i ty sám, zvlášť, když se podaří něco vyjímečného zachytit. Vím to z vlastní praxe, i když spíše fotím krajinu, nebo makro. Je to tak, že jednou se ti zadaří a jindy už tolik ne. Ale o tom to je a to nás nutí jít stále kupředu a zdokonalovat se. Přeju hodně úspěchů v přírodě,v osobním i pracovním životě. Kroupa Bob.
 
Štěpán 2.02.2015 18:21
Jsem rád, že se líbí:-). Díky Marťo.
 
Martin 2.02.2015 11:26
Koukám Štěpáne na přidané fotky...uff.A pecka pecek je ledňáček srnkovitý, fakt dobré:o)
 
Štěpán 22.07.2014 08:02
Díky moc. Nebyli jsme spolu náhodou na vandru na "Medvědské pahorkatině" u Vrbna pod Pradědem?
 
Martin Míček (martin.micek[at]post.cz) 22.07.2014 00:03
Zdravím, opravdu pěkné fotografie. Ať se daří dále! Jean-Marten
 
Štěpán 25.02.2014 10:01
Opraveno:-). Klapání zobákem mě pobavilo:-). S tou zimou máte chlapci pravdu. Často dumám, jak to ty zvířata dokážou.
 
Martin 21.02.2014 16:51
aha...tak Honza už to napsal aj za mě;o)
 
Mouka 21.02.2014 10:28
Ahoj Štěpáne, psal bych k čápovi, ale jaxi nelze. Teda, klobouk dolů. Opět parádní úlovek v hodně zajímavých podmínkách!Já se zasmál, jak ho zebe, ale chudákovi asi do klapání zobákem moc nebylo.
 
Sylva S. (chinchou[at]volny.cz) 25.11.2013 18:42
Ani nevím,jak jsem se na Vaše stránky dostala,nespíš přes divoké čuníky :D Každopádně od té doby s přítelem rádi navštěvujeme Vaše stránky,je to taková oaza klidu a krásy v dešní ne moc pěkné době. Posíláme pozdravy Vašemu synkovi Kubíkovi,má skvělý vkus,divočáčci jsou nejhezčí! :) Ať se Vám nadále daří :)
Štěpán Mikulka
Vaše zpráva mě velmi potěšila. Děkuji. Vlastně právě jen tohle jsou jakási baterky, které mě popohánějí dál v této mojí archaické činnosti:-). Mějte se hezky.
 
Domů | Novinky | Poslední snímky | Fotografie týdne | Mé oblíbené | Reference | Fotocykly | Články | Video | Profil | Mapa webu | Návštěvní kniha | Odkazy | Kontakt | přihlášení

2007 © Powered by  AutumnLeaf Webdesign